KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086106
nr 1608 6106
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -56, Stilleben. Olja på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 76x92 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:13:44
100 kr
150 kr